Projekt "Od plastike do Prade"
Autor: Snježana Carević Tomac, 22. 2. 2011.

Kao i svake godine sudjelovali smo na natjecanju ''Lijepa naša'', koje se održalo u Osnovnoj školi Srdoči.
      Dva tjedna smo se pripremali učeći i radeći praktični dio. Što se tiče učenja morali smo znati gradivo biologije, geografije, kemije i vjeronauka. A praktični se dio sastojao od rada svijećnjaka, teglica i torbica, te power point prezentacije našeg projekta pod nazivom "Od plastike do Prade".

Nakon dva tjedna učenja i rada došao je i taj dan, natjecanje. Našli smo se pred školom, ponovili i uputili se prema Srdočima. Kad smo stigli u školu, lijepo su nas dočekali s kavom, čajem i kolačima. Pola sata poslije počeo je pismeni dio natjecanja, gdje nismo postigli velik broj bodova. Slijedila pauza, te nastavak natjecanja koji se sastojao od power point prezentacije. U tome smo ipak bili nešto bolji, te postigli maksimalni broj bodova.

Došli su rezultati i proglašenje pobjednika, tj. onih koji prolaze dalje u natjecanje. Iako se mi nismo našli među tih nekoliko koji idu dalje, bili smo zadovoljni u sudjelovanju.

Ružica Marić, 8.r