Amber alert

« Rujan 2024 »

Obavijest učenicima i roditeljima-udžbenici za šk. god. 2023./2024.
Autor: Vjeran Starčić, 13. 7. 2023.

Poštovani roditelji i skrbnici,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja i ove školske godine učenicima osnovnih škola u cijeloj Hrvatskoj osiguralo je besplatne udžbenike. Na početku školske godine udžbenici će dočekati učenike na njihovim školskim klupama.

Ažurirana obavijest - radne bilježnice za šk.god. 2023./2024.

Osnivač (Grad Rijeka) osigurao je sredstva za nabavu obaveznih radnih bilježnica (nisu uključene zbirke, nastavni listići i mape) za sve učenike osnovne škole (od 1. do 8. razreda). Škola će provesti  postupak nabave radnih bilježnica, tako da će učenike koji nisu obuhvaćeni socijalnim programom Grada Rijeke, na početku školske godine dočekati besplatne radne bilježnice za sve obavezne predmete. Radne bilježnice iz izbornih predmeta, ostale posebne radne bilježnice, radni listići, atlasi, radni pribor za tehnički i likovne mape nisu uključeni u ovaj Amandman. Molimo roditelje koji ostvaruju prava iz socijalnog programa Grada Rijeke da školu obavijeste o ostvarivanju toga prava do kraja kolovoza.

Ukoliko Vaše dijete pohađa izborni predmet Informatiku te ako ne ostvarujete prava iz socijalnog programa Grada Rijeke, potrebno je kupiti radnu bilježnicu prema dogovoru s predmetnom učiteljicom. Molimo Vas da pratite obavijesti na web stranici škole za sve dodatne informacije. U prilogu možete pronaći popis pribora i materijala za prvi razred, Odluku o izboru udžbenika, popis odabranih drugih obrazovnih materijala i suglasnost roditelja za kupovinu drugih obrazovnih materijala.